Football Manager 2014 Torrent İndir

3
( Yüksek Kalite ) Açıklama Resimler Trailer Sistem GereksinimleriYorum yap

Torrent Oyun İndirmenin Yasak Olmadığını Anlamak İçin Lütfen Tıklayınız

FM14KAPAK1 Football Manager 2014 Torrent İndir

Ülkemizde futbol tutkusu tartışmasız bir gerçek. Bu tutku hayatımızın her yerine yansıdığı gibi bilgisayar oyunlarına da yansıyor. Ve bize yıllardır menajerlik oyunlarını da oynatan tek şey bu futbol tutkusu oluyor.
Football Manager’in bu günlere gelmesi onun gerçekten tutkulu bir hayran kitlesine sahip olduğunu gösteriyor.Kimi insanın içinde bir takımı yönetme tutkusu var, kimisinin içinde yıllarca hayalini kurduğu takımı kurmak var. İşte bunları gerçekleştiren en güzel oyun olan Football Manager 2014 karşınızda.
FMC 2014’te yenilik olarak önceki sene eklenen meydan oku özelliğine yeni seçenekler eklendiğini ve asıl mod olan simülasyonun hafifletilmiş hali oyunda kendine yer buluyor.

Türkçe Football Manager garipliklerin oyunu

SI Games FM’i bu yıl da Türkçe olarak piyasaya sunuyor. Bu durum Türk kullanıcılar arasında çok hoş karşılanacaktır.Yıllarca İngilizce oynadığımız FM oyunlarını artık Türkçe kullanabileceğiz. Ama oyunda hala birkaç çeviri eksikleri ve anlam bütünlüğü olmayan cümleler görüyoruz.Oyundaki dil paketleri biraz daha özen gösterilerek yazılabilirdi.

SI Games bu oyunda radikal yenilikler yapmasada var olan özellikleri koruyarak geliştirmeyi başarmış.Maç motoru şu ana kadar menajerlik oyunları arasında en başarılısı.Eskiden olduğu gibi saçma gol yemeler, her maçta kart görmeler ve oyuncuların aylarca sakat kalması gibi buglar düzeltilmiş.3D Maç motoruna gelecek olursak yine bir hayal kırıklığıyla karşılaşıyoruz. Animasyonlar çok kötü gözüküyor ve futbolcular fena hâlde saçma bir biçimde hareket ediyorlar. Böyle olunca da bir maç sonra tekrar 2D Klasik’e dönmek zorunda oluyoruz.

FM 2014’ün bu sene arayüzünün yenilendiğini görüyoruz.Kullanılan arayüz kullanıcı dostu. Özellikle yönetim ekranı, oraya eklenen yeni özellikler ve taraftarın tepkileri başarılı bir şekilde sunuluyor. Bir parantez de antrenmanlar için açmak gerek. Artık takımın geneline ve tek tek futbolculara çok daha iyi hükmedebiliyorsunuz, maçlara her birini ayrı ayrı hazırlayabiliyorsunuz. İşlerin zaman içinde değiştiğini birkaç maç sonra görüyorsunuz. Aynı durum maç içi komutlar için de geçerli. Her ne kadar takım taktiği ekranı biraz sadeleştirilmiş ve eski klasik taktik seçeneği kaldırılmışsa da, FM 2014 oynarken yaptığınız değişiklikler hemen oyuna yansıyor.

FM 2014’te ki birkaç yenilik şunlar: Artık kaptanlar sahada daha etkin rol oynuyor.Kendilerinden takım hakkında tavsiye alabiliyorsunuz.Eğer sıkıntılı futbolcular varsa kaptanın onlarla konuşmasını isteyebiliyoruz. Kulübün en başarılı futbolcuları favorilerde, ikonlarda yer almıyorken, yeni katılmış ve kendini kanıtlayamamış olanlar birden o kısımda beliriyor. Aynı zamanda aranızda hiçbir ilişki olmayan, yabancı liglerin takım menajerleri birden sizi sevmeye başlıyor.

Sports Interactive ne zaman hatalarını kapatacak?

FM 2014’te kiralık oyuncularınızla daha ilgili olmaya başlıyorsunuz.Futbolcumuzu kiralık yolladığımız takımın menajeriyle bire bir konuşabiliyoruz.Futbolcumuzu yanlış mevkii de oynatıp onun gelişimini kısıtlayıcı şeyler yapıldığında menajer ile konuşup bir çözüm yolu bulabiliyorsunuz..

Yeni yapımla birlikte çok daha fazla geri dönüş alıyorsunuz; hem maçta, hem de maçın dışında oyuncu gelişimleri ve tercihleriyle ilgili. Her ne kadar yeni oyuncular için hoş gözükse de pek kullanışlı değil.Asistan menajerleriniz ne kadar iyi olursa olsun size takımınız hakkında saçma tavsiyeler verebiliyor.Böyle olunca da kafanız karışıyor ve yanlış kararlar verebiliyorsunuz.

Son olarak FM 2014 içinde çok radikal değişiklikler barındırmayan ama varolan özelliklerini koruyup fazlasıyla geliştirmeyi başarmış bir yapım.Herkese bol gollü sezonlar dileğiyle.İyi oyunlar.

 hemen indir butonu Football Manager 2014 Torrent İndir

Google Gelen Aramalar ;

 • fm 2014 torrent
 • football manager 2014 torrent
 • FM 2011 torrent
 • fm 2014 indir
 • fm 2014 torrent indir
 • football manager 2014 torrent indir
 • fm 2014 indir torrent
 • fm 14 torrent indir
 • football manager 2014 torrent-oyun
 • football manager 2014 indir
Önceki Oyun <<
Sonraki Oyun >>
21.921
OYUN BILGILERI 12 ay önce eklendi
Football Manager 2014 Torrent İndir

Ülkemizde futbol tutkusu tartışmasız bir gerçek. Bu tutku hayatımızın her yerine yansıdığı gibi bilgisayar oyunlarına da yansıyor. Ve bize yıllardır menajerlik oyunlarını da oynatan tek şey bu futbol tutkusu oluyor. Football Manager’in bu günlere gelmesi onun gerçekten tutkulu bir hayran kitlesine sahip olduğunu gösteriyor.Kimi insanın içinde bir takımı yönetme tutkusu var, kimisinin içinde yıllarca hayalini […]

Tür: Spor - Yarış

Platform: Bilgisayar - PC

Edit Puanı: 9.0

Boyut: 2 GB

Crack: Mevcut Skidrow

BENZER OYUNLAR
Riptide GP2 Torrent İndir

Editor Puanı: 7.3

139 Görülme
Trials Fusion Torrent İndir

Editor Puanı: 9.0

4.044 Görülme
InFLux Gog Torrent İndir

Editor Puanı: 9.3

4.441 Görülme
City Car Drıvıng Torrent İndir

Editor Puanı: 8.8

8.669 Görülme
Carnage Racing Enigma Torrent İndir

Editor Puanı: 9.0

3.713 Görülme
BMW M3 Challenge Torrent İndir

Editor Puanı: 4.0

5.191 Görülme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Football Manager 2014 Torrent İndir” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. Serdar - 11 ay önce demiş ki:

  Merhaba oyunu indirdm ancak yükleyemedm yardım edermisnz nasıl yüklicem ?

 2. Serdar - 10 ay önce demiş ki:

  Setup uygulaması yok nasıl yüklicem.

 3. ASİL GÖNENÇ - 7 ay önce demiş ki:

  admin call of duty da yükleyin lütfenn :)